Зміни й трансформації в бізнесі: у Луцьку завершився WEST HR FORUM-2018

General МВА

30Березня

10:00

30.03 - 30.03

м. Луцьк, вул. Карбишева, 1

українська


У Луцьку завершився масштабний HR-форум (форум з управління персоналом), у межах якого Говорили про 10 кроків до професії IT HR, управління ризиками в HR, менеджмент майбутнього, нове покоління працівників й HR-тренди у 2018 році.

Захід відбувся у спортивно-розважальному комплексі «AdrenalinCity» в п’ятницю, 30 березня. Організатор – бізнес-академія практичного менеджменту (РМВА).

Серед спікерів, котрі розповідали про нові можливості та шляхи розвитку компаній у динамічному світі: практикуючий HR-бізнес партнер – група компаній «ІСТ – Захід», засновник Школи управління персоналом при «HR-Кав'ярня» у Львівові Оксана Щур; директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк; голова Ради директорів VolWest Group, Доктор економічних наук, співвласник групи компаній VolWest Group Віктор Корсак; львівська бізнес-тренер, директор по персоналу групи компаній «Адамас», керівник компанії Macro Consulting Group Катерина Книжицька; HRD в компанії «АЛЛО» Олександр Пащенко; HR-консультант, київська бізнес-тренер, засновник і куратор курсу HR Universe IT Наталія Балабанова; керівник служби по роботі з персоналом ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ» Олена Висоцька; спеціаліст з питань HR трансформації компанії EY Наталія Тимченко; HRD, бізнес-консультант, бізнес-тренер з Івано-Франківська, консультант в методі Позитивної психотерапії Андрій Галуша.

Як розповіла виданню «Бізнес.Район» директорка луцької бізнес-академії практичного менеджменту (РМВА) Тетяна Репницька, теми, котрі обговорюватися на цьому HR-форумі, актуальні, оскільки важко працювати через зміни загалом у світі та зміни в бізнесі, під які роботодавцям та працівникам потрібно підлаштовуватися.

«Це один із улюблених форумів бізнес-академії, адже людський капітал – це найдорожчий ресурс. Очікували 150 учасників, а взяли участь у форумі 157. Ура, ми змогли! Хочу сказати, що дуже порадувало те, що люди, які лише побачили анонс про форум, відразу відгукувалися. Очікування справилися, але це лише старт для нового форуму. Завжди радують люди, які прагнуть навчання та розвитку, адже лише через навчання можна досягти успіху», – наголосила вона.

Зі слів Тетяни Репницької, на майбутніх заходах бізнес-академії висвітлюватимуться такі питання та тематики, як використання чат-ботів, чому не можна повністю замінити людей роботами, як зменшити міграцію і зробити Україну привабливою для працівників.

Співвласник групи компаній VolWest Group Віктор Корсак підкреслив, що у його компанії після подібних заходів відбуваються збори, де всі висловлюють власну думку з приводу почутого та створюють план із подальшими змінами чи впровадженнями.

«Тема навчання передбачає крім пізнавальної, виховної чи комунікативної функцій ще й сугестивну. Коли ти слухаєш, що люди зробили, у тебе з’являються навіювання, що можна змінити чи покращити. Є ряд аспектів, які треба буде впровадити і ми їх обов’язково впровадимо», – наголосив Віктор Корсак.

Коментарі