Відбувся семінар “Готуємо фігуру до літа без жодних дієт”

Тренінги та семінари

14Березня

16:00

14.03 - 14.03

м. Луцьк, вул. Карбишева, 1

українська


Про прості секрети гарної фігури йшлося під час семінару “Готуємо фігуру до літа без жодних дієт” від Бізнес академія практичного менеджменту. Захід відбувся в рамках корпоративної соціальної відповідальності, який організовуємо за проектом "Живи відповідально", розділ "Здоров'я" - спрямований на популяризацію здорового способу життя.

Як досягти бажаного результату розповів персональний тренер, дієтолог-консультант, майстер спорту України з кікбоксингу, засновник проекту здорового харчування EatFit Тарас Колодій.
Слухачі семінару мали можливість поставити спікеру запитання та з’ясувати важливі для себе моменти у правильному харчуванні, фізичних навантаженнях, дієті.

Перш за все, потрібно дотримуватись здорового харчування та споживати продукти з низьким глікемічним індексом, такі як овочі, крупи, цільнозерновий хліб з борошна грубого помелу, яйця, сир, воду у достатній кількості. Натомість максимально виключити зі свого щоденного раціону такі продукти як картопля, хліб та випічку з вищого ґатунку, солодощі. У меню повинні входити різноманітні страви, приготовані з капусти, моркви, буряка, зеленого горошку, ріпчастої цибулі, огірків, помідорів, зелені, будь-які свіжі фрукти і натуральний сік. Пам’ятайте, чим менше термічної обробки отримує їжа, тим вона корисніша.

Наступним критерієм є дотримання норм раціонального харчування або ж ритміка харчування. Щоб не відчувати перепадів голоду потрібно їсти кожні 3 години. При чому, сніданок має бути максимально калорійним.

Наступним “пазлом” здорового способу життя є рухова активність. Якщо ви працівник офісу і мало рухаєтесь, намагайтесь більше ходити пішки. За день людина має зробити 6-7 тисяч кроків.

Досягти гармонійного розвитку та підтримувати імідж власного тіла можна тільки з позитивним, творчим настроєм.
 

Коментарі