Український історичний роман. Презентація книг Івана Корсака

Ділова українська мова

17Березня

16:00

17.03

м. Луцьк, вул. Бойка,1

українська


Де наші пісні про Монте - Касіно?

    У Бізнес Академії Практичного Менеджменту відбулась презентація книг відомого українського письменника Івана Корсака. Зустріч відбулась в рамках навчального курсу «Українська ділова мова - енергія впливу» з метою познайомити слухачів Академії з кращими зразками сучасної української літератури.

    Письменник познайомив присутніх з усіма своїми роботами за останнє десятиріччя, зокрема розповів про головних героїв кожної книги.

    За словами Івана Корсака, жанр його творів обраний не випадково, адже він дає змогу у художній формі передати історичні факти, а часто – донести до читача історичну правду.

    Які запитання які ж критерії відбору героїв книг, письменник розповів про українську українська співачку, акторку, кіноактрису Ренату Богданську в дівоцтві Ірину Яросевич, яка у 1944 році виконала один з неофіційних армійських гімнів Польщі «Червоні маки на Монте-Касіно». Про цю талановиту видатну українку мало що відомо в Україні, хоча була удостоєна польських урядових нагород. «То де ж наші пісні про Монте-Касіно?» - запитує письменник.

     Найбільшою сенсацією, знайденою в архівах під час підготовки матеріалів для написання книг, Іван Корсак називає людську одержимість та подвижництво.

      «Головне у книзі – не збрехати», - додає на завершення Іван Феодосійович.

Стаття від Ольги Андрієвської

Коментарі