Український історичний роман. Корсак Іван

Ділова українська мова

17Березня

16:00

17.03 - 17.03

м. Луцьк, вул. Бойка,1


17 березня, о 16 год. в четвер, в конференц-залі Бізнес Академії Практичного Менеджменту (вул. Бойка, 1) пройде чергове заняття із курсу "Українська мова - енергія впливу !".

Головну тему семінару - "Український історичний роман" - розкриє для слухачів  Іван Корсак - редактор, публіцист, прозаїк, член Волинської організації Національної спілки письменників України, лауреат багатьох премій у галузях культури,  літератури і журналістики.    

     Іван Феодосійович знаний на Волині благодійник і меценат, ніколи не стоїть осторонь культурних подій краю. Він завжди щедро ділиться своїм творчим доробком з людьми.  Бог щедро наділив Івана Корсака талантом і мужністю, дав поєднати дивовижну здатність відчувати поклик рідної землі та енергетику художнього слова. Життєві та творчі стежки Івана Корсака тісно пов’язані з Волинню.  

    Саме багата на події Волинська історія спонукала його до написання історичних романів.

    Крім того, почуємо про сучасні тенденції світової літератури від викладача курсу - Яремко Алли та Юлії Левчук про творчість Ліни Костенко, Олександра Бойченка, Умберто Еко.

«Всі хороші книги схожі в одному, - коли ви дочитаєте до кінця, вам здається, що все це трапилося з вами, і так воно назавжди при вас і залишиться» (Е. Хемінгуей)

Вхід вільний - запрошуємо Вас д цікавого спілкування!

Коментарі