У Луцьку відбудеться Третій West Media Forum

Тренінги та семінари

400 грн.

15Грудня

09:00

15.12 - 15.12

8 год.

м. Луцьк, вул. Карбишева, 1

українська

обід включено


У Луцьку відбудеться Третій West Media Forum

 

Організатори цьогорічного медіа-форуму пропонують журналістам і редакторам поспілкуватися на тему “Медіа-ніші: як редакціям здобувати популярність, довіру, гроші".

 

Захід відбудеться 15 грудня 2018 року у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків (м.Луцьк, вул. Карбишева,1, КРЦ "Адреналін Сіті").

 

Модератором форуму працюватиме медіа-експерт з Рівного Сергій Штурхецький.

Організатори: Бізнес-академія практичного менеджменту PMBA.

Генеральний інформаційний партнер: найбільший медіа-холдинг Волині CID MEDI GROUP.

 

Відвідати West Media Forum 2018 буде корисно журналістам, редакторам, медіа-менеджерам, власникам ЗМІ, маркетологам, менеджерам з реклами, студентам і викладачам факультетів журналістики, блогерам.

 

Ми чекаємо West Media Forum 2018 медійників, які шукають для своїх команд нові ідеї. Нішевий контент сьогодні у тренді, тому запросили тих медійників, у кого вийшло зробити цікавий, затребуваний продукт і навіть заробити на цьому”, – пояснила співорганізаторка форуму Наталія Пахайчук, керівниця мережі гіперлокальних сайтів Район.in.ua.  

 

У програмі заходу відбудуться виступи про те, як шукати нішеву аудиторію, який контент стоврювати і як його монетизовувати. Зокрема, буде йти про такі напрямки,  як ділова, кулінарна, екологічна, історична, літературна, розважальна журналістика тощо.

 

Цьогорічний форум цікавий не тільки наповненням, а й місцем проведення. Адже же захід відбудеться у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків”. Ми переконані, що це вагома причина для журналістів зі всієї України приїхати до Луцька”, – сказала співорганізаторка Тетяна Репницька, директорка Бізнес-академії менеджменту.

 


Варість квитка на форум 400 гривень.

Попередня реєстрація на сайті: http://media18.wmf.com.ua/
 

Коментарі