У БІЗНЕС-АКАДЕМІЇ НАВЧАЛИ ФОРМУВАТИ ТА ДОСЯГАТИ ЦІЛЕЙ

General МВА

Бізнес-тренер Ставицька Олена

300 грн.

19Серпня

09:00

19.08 - 19.08

8 год.

м. Луцьк, вул. Бойка, 1

українська

обід включено


Чи правильно ми розставляємо цілі у нашому житті? Чи залежить наш успіх від правильної постановки мети? Чим різняться цілі від мрій? Зрештою, як навчитися правильно формувати життєві цілі?

Відповіді на ці питання прозвучали під час тренінгу "Цілепокладаня та формування позитивної мотивації", який відбувся у п'ятницю, 19 серпня у Бізнес Академії Практичного Менеджменту (PMBA), що знаходиться в Луцьку по вул. Бойка, 1.

Тренінг провела кандидат психологічних наук, доцент, керівник ГО «Західноукраїнська асоціація арт психологів та арт терапевтів», тренер освітніх тренінгів, член АППУ Олена Ставицька.

«Все, що не сформовано нами як ціль, є марною тратою часу"

Як розповіла бізнес-тренер, важливо розділяти бажання і мрії від цілей, які можуть входити у цілі та бути важливими елементами цілепокладання.
На формування цілей кожної людини впливають зовнішні (економічне становище, вплив оточуючих) та внутрішні фактори, такі як стан здоров'я, страхи, почуття відповідальності.

Обов’язковою умовою успіху є наявність чіткої цілі. Дослідження психологів свідчать, що успішні люди зажди мають ціль і знаходять ефективні шляхи їх досягнення. В той же час невдахи завжди вагаються не можуть чітко сформулювати власні очікування від життя й відповідно, працюють для досягнення цілей інших людей.

За словами Олени Ставицької, чіткість цілей мобілізує зусилля та отримує схвалення зі сторони оточення. Люди цінують тих, хто знає чого хоче від життя. Наявність чітких цілей дозволяє уникати аналізу свого минулого й дозволяє дивитися вперед, думати про бажане майбутнє.

"Не тратьте часу на переконання мрійників, які живуть минулим, в якому ковбаса коштувала 2 гривні. Єдине, що можна взяти з минулого - це досвід".

Визначені цілі приводять до успіху. Планування кроків на шляху до реалізації цілей процес не лише креативний, а й корисний, захоплюючий, інтригуючий Такий, що сприяє особистісному розвитку та професійному становленню.

Цілепокладання включає у себе визначення потреб та інтересів, що підлягають задово-ленню; з'ясування наявних для задоволення цих потреб та інтересів ресурсів, сил і можливостей учасників діяльності; вибір потреб чи інтересів, задоволення яких за обсягом витрат сил і засобів дасть найбільший ефект; формулювання мети.

Цілі діляться на кілька видів: особистісні і соціальні; близькі (хочу вже) і далекі (5-10 років у майбутнє); матеріальні і духовні.
Кожна ціль у нашому житті надає сенс людській активності, заставляє визначити пріоритети та проектує нашу діяльність, концентрує зусилля та носить позитивне емоційне підкріплення.

Учасники тренінгу виконали ряд практичних вправ та взяли участь у психологічних іграх, рефлексії та обмінялися ролями.
Цікаві вправи із елементами арт-терапії допомогли осмислити цілі, відкоректувати їх відразу на своєму малюнку. Короткі тести допомогли налаштуватись на позитивний результат будь-якої діяльності, визначити пріоритети.


























 

Коментарі