Тренінг "Брендинг. Як будувати бренд?"

General МВА

Бізнес-тренер Жичук Микола

600 грн.

24Листопада

09:00

24.11 - 24.11

8 год.

вул. Євгена Сверстюка, 1, 2-й поверх

українська

обід включено


24 листопада PMBA Бізнес-Академія організовує 

тренінг "Брендинг. Як будувати бренд?"

Програма General MBA

Бренд. Це слово має значну вагу і для покупця, і для виробника. Відому назву на етикетці прирівнюють до гарантії якості, тому споживач завжди звертається до вже знайомих торгових марок.

Якби збувалися всі бажання, то кожен представлений на ринку продукт мав би розкручене ім’я: хто з власників компаній не мріє зробити своє дітище брендом? 

Розробка і просування бренду – це складний процес, підлеглий цілому ряду економічних, соціальних, культурних і політичних факторів. Сьогодні керівники великих підприємств не ризикують займатися цим самостійно, передаючи завдання по створенню іміджу торгової марки в руки професіоналів. Це вимагає чималих витрат, не всі початківці бізнесмени можуть дозволити собі наймати фахівців з брендінгу.

Тому будь-який грамотний управлінець повинен розуміти хоча б загальних рисах, як відбувається створення бренду, і як уникнути найбільш грубих помилок на самому початку шляху.

 

Зміст тренінгу:

  • Що таке бренд?
  • Класифікація брендів
  • Створення нових брендів
  • Підходи до посилення позиції бренду на ринку
  • Управління портфелем брендів
  • Внутрішнє позиціонування брендів
  • Брендинг в рітейлі

 

Викладач - Микола Жичук -Спеціаліст з маркетингу та реклами з досвідом роботи більш ніж 10 років в сферах b2b та b2c. Керівник служби маркетингу в ТМ "Забіяка", керівник служби маркетингу міжнародного холдингу Modern-Expo Group, керівник з реклами ПАТ «ВГП» (ТМ Ruta), проект менеджер рекламної агенції «Ініціал». Пройшов стажування в США.
 

Викладач  блоку брендінг в рітейлі - Олесь Потягайло - Співласник групи компаній MARKQUEN, спеціаліст в області управліннями брендами в ритейлі

 

Тривалість тренінгу: 8 год., початок о 9:00
Вартість участі: 600 грн, включені методичні матеріали, кава-брейк, бізнес-ланч
Місце проведення: РМВА, м. Луцьк, вул.Євгена Сверстюка,1

 

Чекаємо на Вас! 

Ми робимо Ваш бізнес результативнішим!

Коментарі