Продовжується набір на курс "Українська мова - енергія впливу", програма "Лідерство"

Ділова українська мова

Бізнес-тренер Яремко Алла

250 грн.

03Жовтня

16:00

03.10 - 03.10

10 год.

м. Луцьк, вул. Євгена Сверстюка, 1


PMBA Бізнес-Академія продовжує набір на курс "Українська мова - енергія впливу" в рамках програми "Лідерство", який стартує 10 жовтня.

Цей курс в рамках програми "Особиста ефективність лідера" проходить у форматі щотижневого 2-годинного тренінгу із практичними заняттями, творчими кейсами, домашніми завданнями. 

Викладач - Яремко Алла Сергіївна – кандидат філологічних наук, вчитель (вищої категорії) української мови та літератури, тренер з ефективної комунікації.

Одним із інструментів досягнення успіху є мова, за допомогою якої ми матеріалізуємо думки. Досконалість мови сприяє конструктивному спілкуванню та досягненню поставленої мети.

Мета курсу - дати максимум знань з української літературної мови; опанувати основний інструмент ефективного спілкування – мову та мовлення; засвоїти основні закони побудови мовних конструкцій; навчитись правильному вибору мовних одиниць в усному мовленні; збагатити лексику індивідуального стилю мовлення; вивчити основні орфографічні та пунктуаційні норми української мови.
   
Досягайте успіху разом із нами! Чекаємо на ВАС!

"Слово — зброя. Як усяку зброю, його треба чистити та доглядати"

М. Рильський

 

 

Коментарі