Майстер-клас "Мобільні додатки як інструмент підвищення власної ефективності в бізнесі"

Лідерство

Бізнес-тренер Гаврилов Дмитро

12Листопада

16:00

12.11 - 12.11

2 год.

м. Луцьк, вул. Бойка,1

українська


    Ера мобільних пристроїв стрімко розвивається, щодня змінюючи цілі ринки товарів та послуг. В кишені практично кожного сучасного користувача знаходиться смартфон чи інший мобільний гаджет. Такі тенденції викликали бум і в сфері мобільних розробок. Більшість глобальних сервісів уже давно мають власні мобільні додатки, що дозволяють користувачам смартфонів зручно користуватися можливостями сервісу через свій улюблений пристрій. Мобільні додатки – це потужний інструментом для розвитку business-to-business and business-to-consumer комунікацій.

12 листопада бізнес-академія РМВА організовує майстер-клас "Мобільні додатки як інструмент підвищення власної ефективності в бізнесі". 

Місце проведення: м. Луцьк, вул. Бойка, 1 (2-й поверх).

Початок о 16:30, тривалість 2 год.

Вхід безкоштовний, за попередньою реєстрацією!

Ви дізнаєтесь про можливості  сучасних  мобільних  додатків та їх застосування  в лідерстві, тайм-менеджменті, управлінні персоналом та інше.

Проводить майстер-клас Гаврилов Дмитро Юрійович - член Ради директорів VolWest Group, Генеральний директор Softwest Group.

Майстер-клас проходить в рамках програми "Інтернет-маркетинг", яка стартуватиме в листопаді. Учасники майстер-класу отримають знижку на оплату навчання за цією програмою.

Довідки про програму можна отримати за тел. 050 438 0280 або на сайті: http://pmba.com.ua/programms/pdp/internet-marketing .

Поспішай творити своє майбутнє вже сьогодні!

 

 

 

Коментарі