Invest Forum 2017

Тренінги та семінари

Бізнес-тренер Пенцак Євген

24Березня

09:30

24.03 - 24.03

м. Луцьк, вул. Карбишева, 1

українська


Турбулентність епохи й тотальна роботизація: про що говорили на Invest Forum у Луцьку

Про сучасні тенденції економіки, турбулентність епохи та тотальну роботизацію волинським бізнесменам розповів викладач Києво-Могилянської Бізнес Школи Євген Пенцак.

Науковець був модератором Invest Forum-2017, який відбувся 24 березня у Луцьку. Вже традиційно організатором економічного заходу стала Бізнес Академія Практичного Менеджменту.

Конкурент зібрав для вас найцікавіші думки економіста та його поради, як правильно інвестувати в нинішньому світі:

http://konkurent.in.ua/news/golovna/13104/turbulentnist-epohi-j-totalna-robotizaciya-pro-scho-govorili-na-invest-forum-u-lucku.html

Всі знання вже давно є в "гуглі". Все, що хочете, ви швидко можете знайти. Сьогоднішню людину має відрізняти здатність побачити те, чого не бачать інші. Це вміння переробити інформацію в якісно інший спосіб, ніж ми до цього звикли.

***

Провідні компанії світу не звертають жодної уваги на те, який диплом ви маєте і що закінчували. Всі тестують на вміння нестандартно мислити, або виділятися в якійсь одній сфері.

***

Середній бал нікому не потрібний. Бо ти будеш робити, відтворювати те, що було відоме. А всім потрібно робити щось нове.

***

Проблема людей в тому, що більшість з них проживають життя на автопілоті. Люди будують рішення лише на своєму попередньому досвіді. Вони не виходять за рамки і не дивляться на життя зі сторони. Цей погляд називають "рефлексивним мисленням".

Коментарі