Екстрім-тренінг "Корпоративні цінності як ключовий фактор у формуванні команди"

Бізнес-тренер Рабочаускас Олег

700 грн.

25Вересня

09:00

25.09 - 26.09

32 год.

табір "Орлятко"

українська

обід включено


       25-26 вересня 2015 року Бізнес-Академія провела екстрім-тренінг "Корпоративні цінності як ключовий фактор у формуванні команди".

      Теоретична частина, мотузкові курси та нічні квести - все було направлено на командоутворення, на об'єднання, різних за діяльністю та посадами, у справжню ефективну команду.

       Інтереси ефективної організації вимагають, щоб культура організації, її стратегія, оточення (зовнішнє середовище) і технології (внутрішнє середовище) були приведені у відповідність в умовах ринкової економіки.

        На зміну старим цінностям — жорстка дисципліна, ієрархія, централізація, результат будь-якою ціною — приходять інші цінності — самовизначення, орієнтація на потреби, самореалізація особистості, творчість, компетентність, децентралізація.

        Корпоративна культура здатна надати сенс діяльності людей, наповнити її змістом, стимулювати активність і новаторство. Саме цінності найчастіше стають тою ключовою ланкою, від якої залежить згуртованість співробітників різних підрозділів і рівнів управління, формується єдність поглядів і дій, а, отже, забезпечується ефективне досягнення цілей організації. Мова йде про центральну корпоративну систему цінностей, що є зв’язкою, що поєднує внутрішні й зовнішні середовища, а також нижні й верхні рівні управління. У ній поєднуються інтереси всіх учасників діяльності: керівництва, співробітників і акціонерів.

Цінності компанії "VolWest Group":

Від щирого серця

досягаємо мети з вірою в те, що робимо, чесно, сміливо, відповідально, із гармонією в душі та миром у серці.
Щоб бути першим
концентруємо ресурси у напрямках, де можемо стати лідерами.

  Інноваційно
долаємо межі та створюємо нову реальність.

 З бездоганною якістю
відповідаємо найвибагливішим очікуванням споживачів.

  Та високою прибутковістю
отримуємо високу винагороду за вкладені зусилля та інвестований капітал.

 

Репетиції вночі:
2015-09-26 05-02-15.3GP (122768362)
2015-09-26 05-41-55.3GP (187561629)

Коментарі