ЕКСТРІМ-ТРЕНІНГ У ЛУЦЬКУ: БУХГАЛТЕРКА НАМАЛЮВАЛА ЗА ГОДИНУ АНДЕРСОНА, А ПРОГРАМІСТ ПРИДУМАВ ГАЗЕТУ

TeamBuilding

Бізнес-тренер Рабочаускас Олег

08Жовтня

09:00

08.10

32 год.

обід включено


Коли 24 абсолютно незнайомих людей об'єднати якоюсь ціллю і кинути їх в екстремальну ситуацію, яка виходить далеко за рамки зони комфорту, можна отримати геніальну команду.
 
Про цей тренінг я вже чула і якраз хотіла сама на нього проситися, бо дуже було цікаво, що ж це таке. Уже зараз я можу чітко пояснити, що означає екстрім-тренінг від Бізнес-академії практичного менеджменту. Проте передати ці неймовірні емоції дуже важко. Сказати, що сподобалося, – це нічого не сказати.
 
«Мінне поле» та прогулянка над прірвою
 
Почну з кінця: відсипатися після тренінгу довелося 15 годин. Без сну група з 24 осіб провела зо тридцять годин поспіль.
Тренінг був на тему «Корпоративні цінності як ключовий фактор у формуванні команди». А головним тренером був директор ТзОВ «Техно Модуль» Олег Рабочаускас. Мета – навчитися викладатися на 110% задля досягнення цілі.

Протягом дня проходили лекції, на яких ми почули багато різнопланової інформації. По-чесному зізналася собі у багатьох особистих «проколах» і що лідер – це не просто «головний у банді», а слуга свого колективу.
 
А увечері учасників поділили на дві групи. Перше випробування – пройти «мінне» поле. Спершу натягнута паралельно до землі сітка з прив'язаними дзвіночками здалася дитячою забавкою. Треба було, взявшись за руки, ступати у квадратики так, щоб не зачепити саму сітку. Друге завдання – знову сітка з дзвіночками, але натягнута таким чином, щоб учасники пролізли у квадратики. Третє завдання – похід по канату без страховки. Не буду розповідати, які завдання пройшли, а що успішно «завалили», але до 12 ночі ентузіазм трохи впав.
 
Мафія Снігової Королеви

З 24-ї до 8-ї ранку тривав квест за мотивами казка Ганса Крістіана Андерсона «Снігова королева». За ніч кожен із нас перевтілився в якогось персонажа знаменитої казки. За ніч у нас був несправжній «олень», але зі справжніми рогами, Кай з Гердою, принц із принцесою, розбійниця тітка Валя, ворон і, звісно, її величність Королева холоду та снігу. Спочатку здалося, що вночі неможливо знайти костюми, оленячі роги, скрипку та портрет Андерсона у дорогій рамці. Проте все це завдяки спільним зусиллям знайшлося.
 
Окрім цих завдань, нам потрібно було зробити стінгазету, у якій розписати концепцію бізнесу, тобто придумати лозунг, ціль, та п’ять цінностей. А також скласти корпоративний гімн. Під час роботи усі члени команди проявили свої приховані таланти. Так, 22-річна бухгалтерка супермаркету «Наш край»Діана Солодзік, коли почула завдання знайти портрет Андресена та зробити стін-газету, здивувала соратників пропозицією:
Я намалюю Снігову королеву та Андерсона! Діана справді намалювала дві картини олівцем, сидячи на підлозі, на очах усієї команди, яка захоплено стежила, як дівчина створює шедеври: портрет письменника більш як метр висотою та прекрасну королеву. На все це у художниці пішло приблизно три години. Усі були шоковані. Адже за такий короткий час вона дуже професійно написала дві повноцінні картини.
 
Наступного дня після квесту, п'ючи каву у редакції газети «Сім'я і дім», дівчина розповіла, що вона з династії художників. У родині малює тато і дядько. Сама вона взяла в руки пензля ще у першому класі.

- Мій дядько, коли робив у нас вдома ремонт, на стіні намалював смішного чоловічка і дозволив спробувати мені. Тоді я всю стіну розмалювала такими ж чоловічками. Я їх намалювала десь двісті штук. Моя бабуся зрозуміла: талант є, потрібно віддавати у художню школу, – розповіла бухгалтерка з талантом художника.

Своє життя Діана пов'язала з цифрами, адже математику вона, як сама зазначила, знає найкраще. Загалом дівчина малює пейзажі. Проте нещодавно спробувала творити портрети простим олівем. Та заробляти на життя мистецтвом не думала. Але нещодавно подруга її мами запропонувала розмалювати стіну у барі маками. Судячи з фотографій, вийшло дуже гарно. Щоб намалювати портрет олівцем, у дівчини зазвичай іде три години часу. Під час квесту за цей час вона намалювала два портрети і зазначила, що при потребі змогла б намалювати ще стільки ж, хоча дуже не любить творити при комусь, бо сором'язлива.

 Учасники екстрім-тренінгу за ніч перевтілилися у казкових персонажів, при чому цього завдання не знали заздалегідьУчасники екстрім-тренінгу за ніч перевтілилися у казкових персонажів, при чому цього завдання не знали заздалегідь
 
Пародійна газета від програміста

Подивував креативністю програміст компанії «SoftWest» Сергій Бубало. Молодий чоловік придумав пародійну концепцію стінгазети. Видання ми назвали «Мафія СК», тобто  «Мафія Снігової королеви». Слогани для «компанії» придумали такі: «Морозимо стабільно», «Ми йдемо до кожного Оленя», «Лаве морозиться».
 
Гімн до цієї епопеї у стилі репу написав працівник Музею технічного прогресу, який знаходиться в «Адреналін Сіті», Святослав Смолінський і сам же його виконав.
 
Загалом практично усі, хто півтора дня провів разом «під адреналіном», можна сказати, поріднилися і навчилися викладатися на всі 110%. Але найголовніше – отримали неймовірні враження, емоції та незвичайний досвід, який згодиться у повсякденній роботі.
 

Коментарі