IV літня школа практичної журналістики

Тренінги та семінари

03Липня

09:00

03.07 - 08.07

м. Луцьк, вул. Євгена Сверстюка, 1


У IV Літній школі практичної журналістики навчалося майже чотири десятки слухачів. 

Літня школа практичної журналістики у Луцьку – це спільний соціальний проект холдингу CID MEDA GROUP, Бізнес-академії практичного менеджменту PMBA та Волинської незалежної медіа-профспілки.  Під час шести днів занять відбулося 30 майстер-класів відомих журналістів-практиків та головних редакторів місцевих видань

«Літня школа – це вже традиція, адже проводимо її четвертий рік поспіль. Уже всі звикли, що у липні обов’язково має бути такий захід, після якого можна запросити принаймні на стажування у редакцію мінімального підготовленого журналіста. Адже на Волині ринок ЗМІ активного розвивається і кадровий голод доволі відчутний», – розповідає координатора проекту Наталія Пахайчук, яка є керівником мережі сайтів Район.in.ua.

Програма Школи сформована таким чином, щоб журналіст-початківець отримав необхідний мінімум знань і навиків, які необхідні для роботи у сучасних ЗМІ. Серед запрошених спікерів голова Незалежної медіа-профспілки України Ігор Чайка і секретар Національної спілки журналістів Віталій Голубєв.

Слухачами Школи стали студенти різних спеціальностей,  випускники вузів і шкіл, абітурієнти і  старшокласники і навіть ті, хто вирішив змінити професію.

«Ця школа - цікавий досвід, а ще - тактично вигідне становище для майбутніх  журналістів, бо в свої замкнуті скриньки вони поскладали вже багатенько контактів потенційних «джерел інформації» і відомих журналістів», – поділилися учасниця Софія Вознюк.

Стажування у виданнях CID MEDA GROUP уже пройшло чотирнадцять слухачів, з яких семеро стали штатними працівниками видань Район.Луцьк, Район.Ковель, Район.Маневичі, Район.Горохів, Район.Рожище, одна слухачка потрапила у кадровий резерв на посаду літературного редактора газети «Сім’я і дім», троє стали позаштатними авторами мережі сайтів Район.in.ua. Ще двоє учасників Школи обрали для стажування видання «Конкурент» та «Перший».

«Літня школа практичної журналістики проходить в рамках проекту з корпоративної соціальної відповідальності компанії VolWest Group, «Живи відповідально». Координатори і спікери школи працюють на громадських засадах, за що ми усім дуже вдячні. Для слухачів школи –  це чудова нагода без бар’єрів познайомитися з професіоналами, перейняти їхній досвід, проявити себе, а також познайомитися з майбутніми роботодавцями. А ще дуже  радіємо, коли бачимо зацікавлені погляди, готовність молоді до розвитку, до нових знань  Для нас ця школа  – нові знайомства,  довгострокове партнерство над майбутніми  спільними проектами. Вже у вересні організовуємо  WEST MEDIA FORUM 2017, де на вас чекатимуть зустрічі із  десятками цікавих спікерів зі всієї України та зарубіжжя», – підсумувала директор Бізнес-академії РМВА, Тетяна Репницька.

 

Коментарі