Бізнес-процеси в ТЗ (в торговому закладі)

Тренінги та семінари

Бізнес-тренер Слива Андрій

250 грн.

06Листопада

09:00

06.11 - 06.11

8 год.

м. Луцьк, вул. Бойка, 1

українська

обід включено


     Програма  «Академія директора торгового закладу» представляє собою системну піврічну програму для керівників торгових закладів та категорійних менеджерів. З самого початку був сформований максимально прагматичний підхід до програми: без зайвого теоретизування та науковості слухачі повинні отримати найнеобхідніший у кожноденній роботі комплекс знань та практичних навичок. Для цього до викладання залучаються як професійні бізнес-тренери, так і досвідчені та успішні менеджери-практики, у тому числі керівники торгових мереж та регіональні менеджери.

   На початку кожного наступного модулю, які проходять з періодичністю один раз на місяць, відбуваєтьсят міні-тестування за матеріалами попереднього. До навчання можна приєднатись у будь-який час - навчання помодульне.

Тренінг "Бізнес-процеси в ТЗ (в торговому закладі)" в рамках 4-го модулю відбудеться 6 листопада 2015 року.

Навчання спрямоване на отримання практичних знань та навичок з  правил товарного обліку та внутрішнього документообігу, проведення інвентаризацій, організації та обліку власного виробництва.

Викладач: Філіпчук Василь Миколайович - керівник Департаменту товарного обліку і контролю мережі супермаркетів "Наш Край"

Зміст:

1. Правила товарного обліку та внутрішнього документообігу.

2. Правила товарного обліку виробничих цехів.

3. Проведення інвентаризацій та списання.

4. Правила роботи з пакувальними матеріалами.

5. Оприбуткування пакувальних матеріалів.

6. Зберігання пакувальних матеріалів.

7. Правила використання пакувальних матеріалів. 

 В аудиторіях Бізнес академії практичного менеджменту навчаються директори торгових закладів - ті менеджери, які знаходяться на передовій бізнесу, і від роботи яких залежить успіх магазину, торгової мережі і, в решті решт, задоволення покупців, тобто нас з вами.

Приєднуйтесь до професіоналів, які постійно підвищують свою кваліфікацію!

Коментарі