АТОВЦІВ У ЛУЦЬКУ БЕЗКОШТОВНО ВЧАТЬ ВЕСТИ БІЗНЕС

StartUp School

26Листопада

09:00

26.11 - 26.11

м. Луцьк, вул. Бойка, 1

обід включено


У Луцьку Бізнес-академія практичного менеджменту в рамках корпоративної соціальної відповідальності розпочала нову безкоштовну програму «Від ідеї — до стартапу» для учасників АТО, членів їхніх сімей та волонтерів.

Її учасники отримують цілісне та системне бачення всіх аспектів бізнесу, розуміння сучасних підходів до вироблення його стратегії, управління людськими ресурсами, маркетингом та фінансами, застосування інформаційних технологій. — Ми не розповідаємо про успішний бізнес, а вчимо створювати його, — говорить директор бізнес-академії Тетяна Репницька.

— Заняття проводяться в досить цікавому та незвичному форматі. Кожен слухач має свій онлайн-кабінет, де він отримує всі необхідні матеріали для засвоєння окремих тем. Двічі на місяць теоретичні знання закріплюються на практиці під час тренінгових занять.

Колективна дискусія, бізнес-ігри, індивідуальна та командна робота дозволять учасникам програми реалізувати свою мрію в реальну справу.

Головною метою цього проекту є створення дієвих, адаптованих до теперішніх економічних умов, бізнес-планів. Кожен із учасників програми має можливість випробувати власний потенціал, визначити критично важливі кроки для створення і розвитку бізнесу, осягнути призначення основних управлінських функцій і зв’язків між ними.

Демобілізований боєць 128-ї огпбр, а нині активіст волонтерського руху «Мeцeнaти для сoлдaтa» Павло Ковальський висловлює велику подяку організаторам програми «Від ідеї — до стартапу». Адже систематизувати економічні та правові знання пересічній людині досить важко, та й 15000 грн на навчання не в кожного є.

Свій бізнес — вирощування екологічно чистої продукції — хлопець планує розпочати після отримання двох гектарів землі для ведення сільського господарства.

Більшість слухачів програми мають досить віддалене поняття про економіку, та змістовні презентації, цікаві домашні завдання, практичні заняття, терплячість досвідчених викладачів допомагають їм опанувати цю непросту науку.

— Інформація, яку отримав під час перших тренінгів, є цікавою та новою для мене, — розповідає кулеметник добровольчого батальйону Сергій Ващук, який півтора року служив у районі АТО.

— Ще до Майдану я намагався запо- чаткувати свою справу. Та події 2013 року, а пізніше війна на Сході держави кардинально змінили моє життя. Тепер намагаюся перетво- рити своє хобі — історичну реконструкцію на прибутковий бізнес. Хочу розвивати історичне фехтування, навчати цього дітей та молодь, аби славетні козацькі часи не були забуті. Маю надію, що професійна команда викладачів-практиків Бізнес-академії РМВА допоможе правильно реалізувати мій задум.

http://na.mil.gov.ua/files/pdf/5474-(15-11-2016).pdf  

Підготувала Наталія ЯРМІЛКО

Коментарі