29 липня стартує VІ Літня школа практичної журналістики у Луцьку

Програми професійного розвитку (РDP)

600 грн.

29Липня

09:00

29.07 - 03.08

вул. Євгена Сверстюка, 1, 2-й поверх

українська


Запрошуємо на крутий тиждень навчання від  

CID MEDIA GROUP і Бізнес-академії РМВА у Луцьку

VІ Літня школа практичної журналістики

 

Інтенсивний навчальний курс, який допоможе опанувати ази роботи у ЗМІ.

Взяти участь можуть: студенти, абітурієнти, випускники вузів, а також усі, хто хотів би спробувати свої сили у журналістиці, але досі не наважувався.

Навчальний курс для журналістів-початківців від журналістів практиків цьогоріч триватиме з 29 липня по 3 серпня. У програмі – 5-6 майстер-класів щодня від медійників волинських і національних ЗМІ. Детальний розклад і список спікерів організатори повідомлять згодом.  Для участі у школі потрібно пройти анкетування та відбір, оскільки кількість місць обмежена.

Спікерами школи стануть редактори і провідні журналіст волинських і всеукраїнських ЗМІ (Волинь24, Район.in.ua, Таблоїд Волині, Перший, 12 канал, Конкурент, Український тиждень, Новое время, ZIK та інших).

Співорганізатори VІ Літньої школи практичної журналістики: CID MEDIA GROUP, Бізнес-академія практичного менеджменту PMBA

Після лекційного тижня усі учасники зможуть пройти стажування у волинських ЗМІ для закріплення отриманої інформації на практиці.

За анонсами Літньої школи практичної журналістики у Луцьку можна стежити на офіційній сторінці заходу у Facebook.

Зареєструватися можна до 27 липня тут.

Організаційний внесок учасника за весь тиждень 600 гривень. (з розрахунку 100 гривень на день).

Кошти витрачають на організацію кава-брейків, а також на оплату приїзду і поселення немісцевих спікерів. Якщо учасники не можуть взяти участь усі шість днів, то за попереднім узгодженням з організаторами, можуть відвідувати Школу вибірково.
Організаційний внесок за один день складе 200 гривень, за один майстер-клас100 гривень.

 

Заявки заповнюйте до 27 липня тут:  https://docs.google.com/forms/d/16OZ-9kvxp6MUN8EgWVkeRceKx-CA95o9JHs9MBvyZUc/edit

 

РS «Учасниками Школи можуть стати студенти будь-яких курсів і спеціальностей, абітурієнти, журналісти, які роблять перші кроки у професії, тобто усі, кому цікава ця сфера діяльності. Також ми запрошуємо журналісток, які перебували у декретній відпустці і мали тривалу перерву у роботі, ми допомагаємо їм повернутися у професію», – розповідала співорганізаторка Наталія Пахайчук.

 

«Це вже шоста Школа, але жодного разу ми не повторюємо програму на 100%. Також у цьому сезоні ми задумали проводити заняття у різних локаціях. Крім аудиторій Бізнес-академії практичного менеджменту, лекції будуть на території Адреналін Сіті, а також на свіжому повітрі», – анонсувала співорганізаторка Тетяна Репницька.

 

Додаткову інформацію можна дізнатися за телефоном 0504380280 (Ірина)

 

 

Коментарі