24 березня в Луцьку Invest Forum 2017

General МВА

24Березня

08:30

24.03 - 24.03

м. Луцьк, вул. Карбишева, 1

українська


Запрошуємо Вас прийняти участь в інвестиціному форумі INVEST FORUM 2017

 

Активізація економічних процесів в Україні значною мірою залежить від ефективності державної інвестиційної політики, наявності сприятливого інвестиційного клімату.  Інвестиційна діяльність відіграє важливу роль в економічних процесах країни, оскільки завдяки залученню інвестицій створюються нові підприємства, запроваджуються інновації, розвивається інфраструктура загалом.

Участь у цьому заході допоможе  дізнатись про привабливі для інвестицій сектори української економіки: які перспективи та можливості для українського бізнесу.

Хедлайнер та модератор форуму Євген Пенцак - науковий керівник програми MBF kmbs, викладає в kmbs: Економіку, Фінанси, Інвестиції, Ризик-Менеджмент

Ph.D., Lausanne University [Швейцарія], к.ф.-м.н.

Після захисту кандидатської дисертації з математики [1997 р.] та навчання на докторській програмі FAME [Financial Asset Management and Engineering] при об’єднанні банків та університетів Швейцарії [2001 – 2003 рр.] працював директором бізнес-школи Львівського Інституту Менеджменту [2004 – 2007 рр.], викладав вищу економетрику в Лозаннському Університеті [UNIL], фінансову математику у Лозаннській Політехніці [EPFL], Інвестиційний менеджмент в Роттердамському Університеті [ERU], працював дослідником в IEMS [Institute of Health Economics and Management, Lausanne], з 2012 року викладає Управлінську Економіку в Бізнес-Академії Леона Козьмінського [Варшава, Польща] в Мінську.

Закінчив механіко-математичний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка, магістратуру з економіки MSE [Lausanne University].

Євген Пенцак має освітній сертифікат Дж.Сороса, є сертифікованим викладачем з фінансової математики та оцінки цінних паперів, автором численних публікацій з економіки, економетрики, інвестиційного аналізу та ризик-менеджменту, учасником багатьох міжнародних конференцій. Євген є управляючим партнером компаніїFASS та міжнародної консалтингової компанії MODEX.

Чим корисно?

  • Станете учасником тренінгу від Євгена Пенцака, який має 10-річний досвід професійної інвестиційної діяльності на фондових валютних та сировинних ринках Європи, Америки і країн БРІК
  • Отримаєте інформацію про стан інвестиційного клімату в Україні, про привабливі сектори економіки
  • Дізнаєтеся про прикладні інвестиційні пропозиції і можливості для українських підприємств
  • Дізнаєтеся, де знаходити інвестиції та кредити для свого бізнесу
  • Ознайомтеся із дієвими механізмами залучення інвестицій, як уникнути помилок і фінансових втрат
  • Зможете орієнтуватись в усьому різноманітті фінансових інвестицій і робити правильний вибір з урахуванням ваших цілей, завдань і досвіду

 

Детальна інформація на сайті: http://invest.wmf.com.ua

Чекаємо на ВАС!
 

Коментарі