12 серпня 2016 року в Луцьку стартує програма "Академія директора торгового закладу"!

Академія директора ТЗ

300 грн.

12Серпня

09:00

12.08 - 12.08

8 год.

м. Луцьк, вул. Бойка, 1

українська

обід включено


12 серпня 2016 року в Луцьку стартує програма "Академія директора торгового закладу"!

  На сьогоднішній день саме від керуючого супермаркетом на 98% залежить ефективність роботи торгової точки. При цьому строгих критеріїв відбору або єдиного переліку функціональних обов'язків для роботи на даній посаді в даний час немає, як і в будь-який інший сфері, тут величезну роль відіграє людський фактор і політика компанії в цілому. 

   Серед основних обов'язків керуючого супермаркетом:
• управляти персоналом;
• бути представником компанії ;
• працювати з товаром ;
• працювати з інформацією.

    Таким чином , керуючий супермаркету повинен володіти відповідними навичками і знаннями, серед яких корисні знання в галузі маркетингу, мерчандайзингу, менеджменту, управління продажами та управління персоналом. Саме завдяки сукупним знанням і певним практичним навичкам і досягається найбільший ефект від роботи керівника, що виражається в процвітанні торгової точки.

    Програма «Академія директора торгового закладу» - це спеціалізована та практично-орієнтована програма, яка системно та послідовно надасть слухачам вміння та навички, що необхідні для ефективного управління сучасним торговим закладом.  

Навчання розпочнеться із тренінгу "Управління персоналом", яке проведе  Рудь Людмила - бізнес-тренер РМВА, ступінь МВА з напрямку "Директор по персоналу" (Школа бізнесу КІБІТ), екс-директор Департаменту управління персоналом мережі "Наш Край"

Управління персоналом – це і наука, і мистецтво ефективного управління людьми в умовах їх професійної діяльності.

Основна ціль управління персоналом – побудувати таку систему управління, яка здатна вирішувати стратегічні завдання підприємства через розвиток його персоналу. Управління персоналом є складним і складовим компонентом управління організацією. Складним воно є тому, що люди за своїм характером відрізняються від інших ресурсів і вимагають особливих підходів і методів управління.

Управління персоналом повинно акцентувати увагу на таких позиціях:

  • людина – джерело доходу;
  • вся діяльність організації спрямована на досягнення економічних результатів і одержання прибутку;
  • успішна робота можлива тільки при забезпеченні організації високопрофесійним штатом працівників, компанія цінна своїми людьми.

Головним у роботі з людськими ресурсами є:

  • використання індивідуальних здібностей працівників відповідно до стратегічних цілей організації, в першу чергу, для оволодіння новою технікою й технологіями;
  • інтеграція бажань, потреб і мотивів працівників з інтересами фірми.

Суть управління людськими ресурсами в забезпеченні досягнень цілей організації за рахунок комплектування її персоналом відповідної компетенції. Стратегія управління людськими ресурсами – визначення шляхів розвитку необхідної компетенції всього персоналу і кожного її співробітника зокрема.

Управління людьми є основою управління організації

Стань професіоналом - приходь на навчання в РМВА!​

Коментарі