Стартувала програма "Академія директора торгового закладу" для мережі магазинів "Наш Край"

300 грн.

12Серпня

09:00

12.08 - 18.08

8 год.

м. Луцьк, вул. Бойка, 1

українська


12 серпня 2016 року в Луцьку стартувала програма "Академія директора торгового закладу"!

"Академія директора торгового закладу (ТЗ)" - унікалька на ринку бізнес-освіти, піврічна спеціалізована програма, розрахована на підприємців-власників та директорів торгових закладів, а також менеджерів, яких планується висунути у майбутньому на посаду керівника торгового закладу.

За рахунок продуманого змісту та залученню авторитетних викладачів із чималим практичним досвідом, програма у стислі терміни, системно та послідовно навчить необхідним для ефективного управління сучасним торговим закладом вмінням та навичкам.

Реалізація стратегічних завдань і короткострокових планів розвитку будь-якої організації передбачає виконання персоналом усіх рівнів певних виробничих функцій. Успішне виконання цих функцій сильно залежить від рівня кваліфікації та професійної компетентності співробітників компанії. Одним з методів, що дозволяє змінювати і покращувати рівень кваліфікації та професійної компетентності співробітників, є система професійного навчання персоналу.

Професійне навчання персоналу у ринкових умовах повинно носити безупинний характер і проводитися протягом усієї трудової діяльності. Тому цю програму, тривалістю 5 місяців, Бізнес-академія реалізовує двічі  на рік - набір здійснюється в січні та в серпні.

Кількість слухачів у групі не перевищує 15-16 чол., що дає змогу ефективно засвоїти інформацію та  провести практичні індивідуальні і групові кейси.

 

Перший модуль -  "Управління персоналом" - провела Рудь Людмила - бізнес-тренер РМВА, отримала ступінь МВА з напрямку "Директор по персоналу" (Школа бізнесу КІБІТ), екс-директор Департаменту управління персоналом мережі "Наш Край".

Внесли корективи у даний тренінг згідно нового проекту компанії  VolWest Group  - "Корпоративна соціальна відповідальність", який торгівельна мережа "Наш Край" активно реалізовує цьогоріч.

Про КСВ слухачі програми дізнались від керівника проекту корпорації - Матвіюк Вікторії.

Корпоративна соціальна відповідальність мережі "Наш Край" - це дотримання балансу між вирішенням комерційних завдань мережі та задоволенням соціальних, економічних потреб регіонів.

Мережа прагне якісно покращити рівень життя та забезпечити чисте довкілля, спонукати людей до здорового способу життя та відповідального ставлення до власного здоров'я.

Далі за програмою учасники тренінгу дізнались про важливість усіх етапів набору та розвитку персоналу - інструменти пошуку працівників, введення в посаду, навчання та розвиток персоналу, оцінку та аналіз, види мотивацій та збільшення лояльності тощо.

Під час кави-брейк керівники та власники ТЗ "Наш Край" із різних куточків України мали нагоду обмінятись власним досвідом та отримати практичні поради від колег.

Вже скоро наступна зустріч - приєднуйтесь!

Ми робимо Ваш бізнес результативнішим!

 

Коментарі