Семінар "Енергетичний потенціал слова як засобу комунікації"

Тренінги та семінари

Бізнес-тренер Яремко Алла

26Лютого

16:00

26.02 - 26.02

м. Луцьк, вул. Євгена Сверстюка, 1

українська


Ми не завжди можемо контролювати свої думки, але ми можемо контролювати свої слова,

а повторення впливає на нашу підсвідомість,і тоді ми стаємо господарем становища...

Флоренція Сковелл Шинн

 

 

Бізнес академія практичного менеджменту РМВА продовжує серію майстер-класів та семінарів в рамках корпоративної соціальної відповідальності, проект "Живи відповідально"

 

26 лютого запрошуємо в РМВА на семінар

"Енергетичний потенціал слова як засобу комунікації"

 

Про що будемо говорити на семінарі?

Застосування знань про енергію слова дає можливість уникати негативних наслідків комунікації та формує позитивне тло для конструктивного вирішення життєво-важливих знань та завдань.
 

Ми живемо за законами «дзеркального відображення» і отримуємо від світу ту енергетику, яку самі йому віддаємо.
 

Задумайтесь, які твердження ви повторюєте частіше, ніж інші: «Я зможу», «У мене все вийде», « Все буде добре» чи ось такі: « Мене все так дістало», « Я дико втомилася від життя», « Це не для мене», « Це просто катастрофа», « Який жах»,  « Нічого доброго з цього не вийде» і подібні?

 

Позитивні твердження, що дають настрій на щастя, успіх і внутрішню гармонію, називаються афірмаціями. Вони допомагають змінити образ думок і сформувати те майбутнє, якого ми прагнемо.
 

Ваш розум може бути засобом і досягнення благополуччя, і животіння в убогості. Ті слова, які ви вибираєте, коли говорите, відбивають, наскільки ви успішні в своєму власному житті, у своїй свідомості.

 

Чекаємо усіх бажаючих  в понеділок, о 16:00 в Бізнес-академії РМВА!

 

Викладач - Яремко Алла Сергіївна – кандидат філологічних наук, вчитель (вищої категорії) української мови та літератури, тренер з ефективної комунікації, ділового етикету, автор курсу «Українська мова – енергія впливу лідера»

 

Місце проведення - РМВА, вул. Євгена Сверстюка, 1 (2 поверх)

Дата проведення - 26 лютого 2018 р., понеділок

Початок - о 16:00

Реєстрація http://pmba.com.ua/events/maister-klas-energetichnii-potentsial-slova-iak-zasobu-komunikatsiyi або за телефоном 050 438 02 80

 

Вхід  вільний для усіх бажаючих!

 

Праця над своїм мовленням викликає повагу і, без сумніву, дає результати. Шляхів вдосконалення є безліч, а процес триває усе життя!

 

Живи відповідально - дбай про свою мову!

Коментарі