Всеукраїнський форум кадровиків - «WestHRForum 2015».

700 грн.

11Грудня

09:00

11.12 - 11.12

10 год.

українська

обід включено


11 грудня 2015 року вперше у місті Луцьку за ініціативою Бізнес-академії  (РМВА) пройде Всеукраїнський форум кадровиків - «WestHRForum 2015».

Головна тема форуму - «Нові стратегії управління персоналом як інструмент розвитку бізнесу в сучасних умовах». 
До участі у заході запрошуються фахівці та керівники HR-служб, експерти галузі, а також керівники компаній,  приватні підприємці. 

Актуальність проведення даного форуму витребувана викликами часу, адже в умовах глобалізації ринкових відносин, підвищення конкуренції та непередбачуваних змін в економіці стратегія управління персоналом стає основою забезпечення конкурентоспроможності підприємства.
Саме тому «WestHRForum 2015» присвячений пошуку нових підходів до управління персоналом як ключового функціонального інструменту розвитку бізнесу в сучасних умовах; інноваційних методів підвищення ефективності використання людських ресурсів в умовах економічної кризи, а також шляхів мотивації персоналу в умовах оптимізації витрат.
Під час форуму організатори познайомлять його учасників із кращим досвідом бізнес-компаній Західної України, з успішними практичними інструментами, які були створені в умовах обмеженого ресурсу і нестабільної ситуації на ринку праці.

У програмі «WestHRForum 2015» заплановані виступи практиків бізнесу, консультації експертів ринку, дискусійне обговорення актуальних проблем в управлінні персоналом та шляхів його удосконалення. Під час заходу також йтиметься про внутрішньокорпоративні заходи та необхідні якості сучасного лідера.

Учасники форуму матимуть нагоду плідно поспілкуватися з провідними HR-спеціалістами, керівниками HR-служб, директорами компаній «Morzhova & Partners», Модерн Експо, Київстар, «ВолВест», мережі WOG, ПАТ «Банк Михайлівський», Західно-української асоціації арт-психологів, Центру дозвілля та розвитку «Адреналін Сіті», а також Волинської філії Комп’ютерної Академії ШАГ та багатьох інших. 


Місце проведення: Центр дозвілля та розвитку «Адреналін Сіті», м. Луцьк, вул. Карбишева, 1. 
Деталі з питань участі у заході: 
тел. моб.: 
050 4380280, 050 6605476, 
е-mail: 
info@pmba.com.ua
З програмою «WestHRForum 2015» можна ознайомитись на сайті westhrforum.com.ua

Як стати учасником:

  • зареєструватись на сайті westhrforum.com.ua
  • на е-mail отримати лист з реквізитами
  • оплатити вартість квитка
  • роздрукувати іменний квиток
  • прийти на форум

Діє гнучка система знижок!

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Коментарі