Шахова Оксана

Бізнес-тренер

професійний психолог-консультант, автор та тренер проекту «Жіночий будильник», ведуча трансформаційних ігор та тренінгів для жінок.

професійний психолог-консультант, автор та тренер проекту «Жіночий будильник», ведуча трансформаційних ігор та тренінгів для жінок, автор книги «ReStart. Особиста місія щастя». Співзасновниця проекту «Restart. New ways of inspiration», Співзасновниця Львівського клубу менеджерів по персоналу «HR кав’ярня», успішна бізнес леді, щаслива жінка, дружина, мама. Вона працює, щоб допомогти змінюватися іншим людям, надихати їх та вести до успіху. Вона вірить, що мрії збуваються, якщо працювати над собою, а життя буде саме таким, яким ми його збудуємо. Основні цінності в житті – Бог, сім`я, час, саморозвиток і можливість допомагати розвиватися іншим. Вона переконана, що кожна жінка достойна гідного життя і СВОГО ні з чим не порівнюваного щастя і чим більше у світі буде щасливих жінок, тим кращим ставатиме світ. Життєві кредо: «Успішність – стиль життя» «Щастя – це вибір».


Тренінги і курси бізнес-тренера:
Тренінги та семінари
Майстер-клас "5 кроків до якісних змін у твоєму житті"
Шахова Оксана - професійний психолог-консультант, автор та тренер проекту «Жіночий будильник», ведуча трансформаційних ігор та тренінгів для жінок.
Ви готові йти до щастя довго? Переборювати постійні труднощі, долати перешкоди?