Укрпошта запускає експортну Школу E-Export School для українських підприємців

13Грудня

10:00

13.12

м. Київ

українська

обід включено


 

Укрпошта запускає експортну Школу E-Export School для українських підприємців

Завдання школи - допомогти малому та середньому бізнесу через електронну комерцію вийти на зовнішні ринки та успішно продавати свої товари за кордон. 

 

«Ми прагнемо долучити якомога більше українських виробників до глобального ринку онлайн-торгівлі, та збільшити продажі їх товарів за кордон.  Експерти школи на своїх власних прикладах  вчитимуть її слухачів, як налагодити експорт малому і середньому бізнесу в уже існуючих юридично-правових умовах, як розвивати новий канал дистрибуції в інших країнах, - зазначив з цього приводу генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський. - Зі свого боку, Укрпошта зможе надати можливість тим українським виробникам, які сьогодні ще не можуть собі дозволити значні інвестиції у розвиток  повномасштабного традиційного експорту, розпочати експортну діяльність в форматі e-commerce  з будь-якого відділення Укрпошти”

 

Електронна комерція, яка передбачає пересилання товарів у поштових або експрес-відправленнях на адресу кінцевого споживача, має ряд важливих переваг перед великим експортом. Так, не потрібно додатково сертифікувати товари в кожній країні, бо в більшості випадків  не вимагається  додаткової сертифікації товару в рамках такого способу доставки. В багатьох країнах існують привабливі безмитні ліміти на отримання товарів в такий спосіб, напр., в США до 800 доларів або в Казахстан до 1000 Евро, що робить товар українського виробництва ще більше привабливим для кінцевого клієнта. 

 

Також e-commerce export  - це можливість протестувати продукцію на глобальних он-лайн ринках, швидко зареєструвавшись на торговому майданчику і заплативши від 2 до 50 доларів абонентської плати, виставити свій товар і зрозуміти чи він актуальний для світу чи ні, й потім масштабувати цей бізнес.

 

Формат школи –  8-годинний лекторій,  в рамках якого експерти розкажуть про те, як працюють основні бізнес-моделі в Україні, презентують робочі інструменти для запуску експорту в e-commerce форматі та інше. Експерти школи – люди з реального бізнесу, які знайшли свою нішу та успішно вибудували власну справу на експорт із України в форматі електронної комерції та покажуть реальні кейси розвитку свого бізнесу. 

 

Навчання Експортної школи E-Export School пройдуть у найбільших містах України:

  • 17 листопада у Львові
  • 23 листопада – в Одесі
  • 29 листопада – у Дніпрі
  • 6 грудня – у Харкові
  • 13 грудня – у Києві

 

Для українських виробників та торгових проектів участь у заході безкоштовна.

Реєстрацію можна пройти на сайті школи http://e-school.ukrposhta.ua/

Бізнес академія практичного менеджменту - інформаційний партнер  E-Export School

Коментарі