Корпоративна соціальна відповідальність. Безкоштовний семінар "Профілактика йододефіциту" 

03Жовтня

17:00

03.10 - 03.10

1 год.

м. Луцьк, вул. Бойка, 1

обід включено


   

Бізнес академія практичного менеджменту продовжує серію безкоштовних семінарів в рамках проекту Корпоративна соціальна відповідальність  "Живи відповідально"розділ "Здоров'я".

В Україні більше половини всіх громадян проживає в йоддефіцитних регіонах. Це райони, де у воді та грунті мало солей йоду, а значить, в організм людини з їжею цього мікроелемента надходить недостатньо. Така ситуація провокує розвиток йододефіцитних станів у 5% дітей і 30% дорослих, що в свою чергу призводить до зростання захворюваності ендемічним зобом . Адже йод - це незамінна речовина необхідне для біосинтезу гормонів щитовидної залози.

    Добова потреба в йоді Добова потреба в йоді залежить від віку і статі. За рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров'я для дорослих молодше 35 років вона становить 150 мкг на добу, для тих, хто старше - 100 мкг на добу. У дітей першого року життя добова потреба зростає від 25 до 50 мкг на добу, у дошкільнят вона дорівнює 90 мкг на добу. У віці від 6 до 11 років діти потребують 120 мкг йоду на добу, а у віці від 12 до 17 років - у 150 мкг. Найвища добова потреба в йоді у вагітних і годуючих жінок - 200-250 мкг на добу. Якщо регіон є йоддефіцитних, то з звичайним харчуванням людина отримає тільки 40-50 мкг йоду на добу. Щоб уникнути проблем зі здоров'ям, проводиться додатковий профілактичний прийом йоду. Яка буває профілактика Профілактика йододефіцитних станів можлива на індивідуальному, груповому або масовому рівні.

 

Запрошуємо Вас та Ваших працівників 3 жовтня (понеділок) о 17:00 на семінар "Профілактика йододефіциту"  із лікарем-ендокринологом Нелею Олександрівною Кравчук.

 

Місце проведення: М. Луцьк, вул. Бойка, 1.

Вхід вільний і передбачає попередню реєстрацію за тел. 050 438 02 80.

Коментарі